بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی | بخش اول

چگونه در شبکه‌های اجتماعی بازاریابی کنیم؟

در پیام‌ها و ایمیل‌ها با این سوال کلی مواجه هستیم که چگونه از اینستاگرام یا تلگرام درآمد داشته باشیم! از نوع این پرسش می‌توان استنباط کرد که فرد خواسته یا ناخواسته برای درآمدزایی، شبکه‌های اجتماعی را به عنوان بستر اصلی فعالیت در نظر گرفه یا خود امکانات شبکه‌های اجتماعی رابه عنوان محصول می‌خواهد بفروشند. کمتر پرسیده می‌شود که چه محصول یا خدماتی را چگونه از طریق شبکه‌های اجتماعی به فروش برسانیم؟

کسب و کارهای زیادی وجود دارد که به صورت مستقل بر بستر شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کنند، به لحاظ ماهیت و عدم کنترل کافی بر همه بخش‌های فروش، توصیه می‌شود از شبکه‌های اجتماعی به عنوان یک بستر مکمل و ابزار بازاریابی استفاده کنید نه بستر اصلی. به دلایل زیادی فضای شبکه‌های اجتماعی – در ایران – علارغم پتانسیل بالا مناسب این نیست که به عنوان بستر اصلی کسب و کار در نظر گرفته و روی آن سرمایه‌گذاری شود. اگر هم خود امکانات و ویژگی‌های شبکه‌های اجتماعی – مثل فالور، صفحه و لایک و کانال و.. –  را به عنوان محصول یا راه درآمدزایی انتخاب کرده‌اید ورود شما را به دنیای کلیک‌های زیر زمینی خوش‌آمد می‌گوییم.

در صورتی‌که شبکه‌های اجتماعی را به عنوان ابزاری کارآمد در خدمت کسب و کار می‌دانید، شرکت در دوره آموزش کسب درآمد از اینترنت را به شما پیشنهاد میکنیم. برای شروع کسب و کار اینترنتی  موفق ایرانی را معرفی می‌کنیم که کار خود را از اینستاگرام آغاز کرده و حالا یک فروشگاه اینترنتی مستقل و موفقااست که از شبکه‌های اجتماعی به بهترین شکل برای بازاریابی استفاده می‌کند.

جهت شرکت در دوره آموزشی از بخش مربوطه ثبت نام کنید و یا هم اکنون با شماره ۰۹۰۳۱۷۱۶۱۲۵ و یا آیدی info_spadanweb در تلگرام تماس بگیرید

بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی | بخش اول